Ballina / HOROSKOPI / Horoskopi për 11 Maj 2018
Horoskopi

Horoskopi për 11 Maj 2018

Dashi

21 Mars – 19 Prill
Jeta ne cift nuk do jete aq e mire sot dhe kjo fale ndikimit te Neptunit. Mos pretendoni gjithmone se keni te drejte sepse situata mund te nderlikohet se tepermi. Merkuri do iu ofroje beqareve mundesi te mira per te takuar persona interesante. Shfrytezojini rastet por mos u nxitoni per asgje. Financat nuk do jene shume te qendrueshme prandaj sa me vigjilente te tregoheni aq me mire do jete.

Demi

20 Prill – 20 Maj
Venusi do influencoje shume mire ne jeten tuaj ne cift. Cdo moment do jete shume i pershtatshem per te shprehur ndjenjat dhe per te dashuruar me pasion. Beqaret qe jane ne kerkim te shpirtit binjak do e takojne ate ne menyre rastesore dhe te papritur. Ne planin financiar do keni surpriza te kendshme. Te ardhurat do te shtohen ndjeshem dhe ju do jeni te qete.

Binjakët

21 Maj – 21 Qershor
Pas disa momenteve jo shume te kendshme qe keni kaluar kohet e fundit ne jeten ne cift, sot do filloni ta perforconi lidhjen. Mbajini gjithe kohes kembet ne toke dhe mos enderroni me shume sesa duhet. As beqaret nuk duhet te fillojne aventura pa baza te mira sepse do lendohen. Beni sa me shume ekonomi te mundni qe situata financiare te jete e stabilizuar. Ju mund ta beni kete.

Gaforja

22 Qershor – 22 Korrik
Fale ndikimit te madh te Diellit ne jeten tuaj ne cift, sektori i dashurise do shkoje me se miri. Do flisni pa druajtje dhe do arrini te bashkepunoni per gjithcka. Beqaret do jene shume konfuze per ate qe duan ne te vertete dhe nuk do dine cfare zgjedhjesh te bejne. Sektori i financave do kerkoje se tepermi vemendjen tuaj. Mos shpenzoni pa u menduar sepse do beni gabime te pafalshme.

Luani

23 Korrik – 22 Gusht
Ata qe kane krijuar nje lidhje duhet ta bazojne me teper ate tek sinqeriteti dhe besnikeria. Gjithe perpjekja do iu kompensohet. Venusi do ua beje edhe me te bukur diten beqareve. Do jeni te rrethuar nga persona interesante te cilet duhet t’i njihni me mire. Gjykoni mire para se te hidhni cdo hap ne planin financiar. Nuk eshte momenti i duhur per te ecur me sy mbyllur sepse do pengoheni.

Virgjeresha

23 Gusht – 22 Shtator
Jeta ne cift do pesoje ndryshime. Ju do e thelloni edhe me teper lidhjen dhe kjo do iu beje te ndiheni me mire. Beqaret duhet te jene me te shoqerueshem. Vetem ne kete menyre do keni mundesi te takoheni me personat qe iu pershtaten me teper. Mos merrni para hua sepse me vone do e keni te veshtire t’i shlyeni ato. Me mire organizojini me mire ato qe keni sa te kaloje dita.

Peshorja

23 Shtator – 22 Tetor
Nen influencen e Saturnit do jeni me te predispozuar gjate kesaj dite te beni leshime ndaj partnerit tuaj. Lidhja do filloje te perforcohet dhe atmosfera te ngrohet. Nje pjese e mire e beqareve do kene per te bere zgjidhje shume te veshtira. Mendohuni mire! Situata financiare do jete kryesisht e qete dhe e qendrueshme. Disa do kene mundesi te bejne edhe ndonje transaksion.

Akrepi

23 Tetor – 23 Nentor
Jeta ne cift do te dominohet nga rutina. Mundohuni te ruani sa me shume ekuilibrin. Shmangni cdo debat dhe konflikt per gjera te kota. Ata qe prisnin pa durim te takonin shpirtin binjak do jene te favorizuar. Mundesite do jene te mira e te shumta. Shmangni me cdo kusht operacionet e medha financiare nese nuk doni te keni probleme shume te medha. Maturia do ishte mire te ruhej.

Shigjetari

23 Nentor – 21 Dhjetor
Do beni cmos gjate kesaj dite qe lidhja juaj me partneri te shkoje me se miri. Ai do iu tregoje edhe disa sekrete te vogla te cilat me pare nuk kushte guxuar. Priteni mire. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si jane dhe nuk do kerkojne te krijojne nje lidhje. Influenca e planeteve ne planin financiar do jete kontradiktore. Edhe pse te ardhurat do te rriten deshira juaj per te bere shpenzime do jete e madhe.

Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Januar
Bashkepunimi ne cift do jete shume i mire sot. Marredhenia juaj do te cele serish dhe ju do ndiheni rehat. Edhe dashurite e beqareve do jene premtuese. planetet do iu bejne me te kthjellet dhe ju do i hidhni hapat nje nga nje. Kjo do jete gjeja me e mire qe mund te benit. Ne planin financiar mos filloni aventura sepse situata mund te shkoje ne katastrofe. Kujdesuni me teper.

Ujori

20 Januar – 18 Shkurt
Pasi iu kane vene perballe provave te veshtira kohet e fundit, planetet sot do iu sjellin paqen ne cift. Do ndiheni shume mire prane tij qe dashuroni dhe do e shfrytezoni diten deri ne momentin e fundit. Beqaret do kene shume deshira por vetem nje pjese do iu plotesohen. Ka rendesi qe do takoheni me dike interesant. Menaxhojeni me shume kujdes buxhetin sot nese nuk doni te keni probleme.

Peshku

19 Shkurt – 20 Mars
Gjate dites se sotme pasionin ne cift do te ndizet edhe me teper. Do kaloni momente te shumta intimiteti dhe do dashuroni si adoleshente. Beqaret do jene magnetike dhe do kene mundesi te bejne per vete cilindo. Shfrytezojeni diten sa te mundni! Kujdes me financar. Edhe pse situata eshte e mire, gabimet me te vogla do ua nderlikojne gjithcka. Maturia duhet te behet pjese e cdo momenti.

 

Provo po ashtu

horoskopi

Horoskopi për 6 Nëntor 2019

Dashi Priten momente te lumtura sot për te gjithë ju qe jeni ne një lidhje. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.