horoskopi

Horoskopi për 10 Nëntor 2019

Dashi

Ndjenjat për partnerin tuaj do forcohen edhe me tepër gjate kësaj dite. Shprehini sa me shume ato dhe do e shihni qe ambienti do jete me entuziazmues. Beqaret do lodhen se kërkuari, por gjithë mundi do iu dale për mire. Ka shume gjasa te takojnë personin e ëndrrave. Ne planin financiar duhet te mbizotërojë gjate gjithë kohës vigjilenca dhe maturia.
Demi

Dashuria e çifteve do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur sot. Do i përkushtoheni me tepër personit qe keni ne krah dhe do kaloni momente mjaft emocionuese me te. Edhe beqaret gjithashtu do kenë një dite harmonike dhe te mbushur me te papritura te këndshme. Ne planin financiar situata do mbetet ashtu si ka qene pa asnjë ndryshim te vogël.
Binjaket

Partneri juaj jo vetëm qe do iu mbaje ne pëllëmbë te dorës, por do mundohet t’ua beje qejfin edhe ne planin seksual. Priten ore te nxehta dhe plot pasion. Beqaret nuk duhet te mërziten shume edhe nëse nuk do e takojnë princin e kaltër, por duhet ta shfrytëzojnë ditën për t’u marre me diçka tjetër. Ne planin financiar duhet te përballeni seriozisht me problemet qe iu kane dale.
Gaforrja

Nuk do i kushtoni rëndësinë e duhur partnerit tuaj sot dhe kjo do sjelle probleme vërtet te mëdha me te. Mos e lini shume pas dore sepse dikush tjetër mund t’ua rrëmbejë sa hap e mbyll sytë. Beqaret do kenë një nga takimet me te bukura te jetës se tyre. Shume shpejt gjerat do ndryshojnë për ta. Ne planin financiar është momenti te kryeni investimet e menduara.
Luani

Do flisni qetësisht me partnerin tuaj sot dhe me mirëkuptim do i zgjidhni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur. Dita do jete me e bukur dhe me më tepër optimizëm. Beqaret duhet te bëjnë deklarata dashurie gjate kësaj dite sepse ka ardhur momenti i duhur. Financat nuk do jene shume problematike me gjithë vonesave te parave qe iu duhet te merrni.
Virgjeresha

Ne planin sentimental do ketë përmirësime te ndjeshme gjate kësaj dite. Do e dini mire çfarë te kërkoni dhe çfarë jo ne mënyrë qe lidhja juaj te mos ketë as krisjen me te vogël. Beqaret do joshin pa fund, mirëpo mundësitë për te krijuar një lidhje te qëndrueshme nuk do jene te mëdha. Ne planin financiar do jeni shume te zotet dhe do i menaxhoni me kujdes te ardhurat.
Peshorja

Do i pranoni gabimet qe keni bere ne lidhjen tuaj sot dhe do dini te kërkoni falje. Planetët do jene ne krahun tuaj gjate gjithë kohës. Beqaret nga ana tjetër do kenë një dite me te animuar dhe te mbushur me risi. Shfrytëzojeni sa te mundni sepse jo gjithmonë vijnë momente te tilla. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj kështu qe mund te hiqni edhe ndonjë para mënjanë.
Akrepi

Saturni do ketë një ndikim shume te madh sot ne jetën tuaj sentimentale. Ai do iu beje te ndiheni me te qarte për atë qe doni dhe me te sigurte për ndjenjat. Beqaret nuk do kërkojnë vetëm dashuri te mëdha, për ta do jete mire edhe ndonjë aventure kalimtare dhe emocionuese. Për te mos pasur probleme financiare shmangni sa te mundni investimet e tejskajshme.
Shigjetari

Nen ndikimin e madh te Plutonit, sot do jeni shume kritike kundrejt partnerit tuaj dhe marrëdhënia ne çift mund te ketë disa probleme te vogla. Beni kujdes! Beqaret nga ana tjetër do jene te parrezistueshem dhe do marrin propozime te shumta. Do e kenë ata ne dore se çfarë te zgjedhin. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje për mrekulli.
Bricjapi

Tregohuni sa me realiste sot ne lidhjen tuaj dhe mos kërkoni gjera te pamundura nga partneri. Mos krijoni debate kot se koti kur ndërkohë mund te bëni një jete te qete. Beqaret nuk duhet te nxitohet dhe te krijojnë një lidhje me te parin qe iu del përpara. Do vuajnë mjaft. Për planin financiar do jete një dite e paqëndrueshme dhe e mbushur me te papritura jo te këndshme.
Ujori

Ambienti yjor do jete mjaft i kontrastuar sot. Do e keni te vështirë te flisni lirisht me personin qe keni ne krah dhe kjo mund te shkaktoje here pas here disa debate. Beqaret duhet te presin edhe pak për te gjetur personin ideal. Sot nuk është koha e duhur për te joshur. Ne planin financiar do jete një dite me shume fat dhe do arrini te kryeni transaksionet e nevojshme.
Peshqit

Marrëdhënia me partnerin do jete shume e ngrohte gjate kësaj dite. Ju do arrini t’i shprehni me lirisht ato qe ndjeni dhe do kaloni momente te paharrueshme. Edhe për beqaret do jete koha e duhur për te bere deklarata te forta dashurie. Shfrytëzojeni ditën! Ne planin financiar duhet te tregoheni me te kujdesshëm se kurrë. Shpenzoni me maturi dhe hiqni ndonjë para mënjanë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.