horoskopi

Horoskopi, 26 Shtator 2020

Dashi

Kjo është një ditë gjatë të cilës në sajë të ndikimit të Diellit dhe të Neptunit nuk rekomandohen veprime të nxituara, por çiftet duhet të mbështete patjetër te partneri/ja.

Demi

Një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës mund të bëhet e çmueshme për të dashuruarit. Akoma dhe më mirë nëse vendosni të udhëtoni bashkë.

Binjakët

Sot do t’ju shqetësojë shumë një problem në punë, megjithatë mbështetja që do ju ofrojë partneri/ja do bëjë që gjithçka ta kaloni lehtë. Beqarët do bëjnë çdolloj sakrifice vetëm për të mos qëndruar vetëm.

Gaforrja

Neptuni në shenjën tuaj do të dhuroj pozitivistet personave të dashuruar, duke u stimuluar edhe nga dielli, kështu që mund të mbështeteni te ndihma që tashmë ju duhet në familje.

Luani

Jeni të bukur ashtu siç jeni, Venera do t’ju bëjë tërheqës për partnerin/en tuaj. Për sa i përket shëndetit do të keni disa shqetësime të vogla. Beqarët do kënaqë një ditë të zakonshme dhe pa ndonjë takim mbresëlënës.

Virgjëresha

Dashuri, pasion … duket se do të përjetoni një dashuri pa shumë mendime ditën e sotme, pa kujtuar të djeshmen dhe duke jetuar plotësisht të sotmen.

Peshorja

Sot më së shumti do t’ju interesojë marrëdhënia juaj në çift duke iu kushtuar një vëmendje të veçantë deri në mbrëmje vonë. Beqarët para se të hedhin hapa, bëjnë mirë të këshillohen me miqtë e ngushtë.

Akrepi

Sot për shkak të Hënës dhe Neptunit do të keni gjithçka nën kontroll porsa i përket marrëdhënies suaj në çift. Në mbrëmje dedikojuni një pasioni.

Shigjetari

Ajo çka është më e bukur te ju ka të bëjë me bujarinë, me nevojën për ta bërë të lumtur njeriun tuaj të zemrës, familjen dhe miqtë. Nëse do të ndërmerrni një udhëtim në çift, gjërat nuk do t’ju shkojnë edhe aq mirë.

Bricjapi

Nga shtrati do të çoheni paksa të trullosur, si pasojë e hënës. Bëni diçka ndryshe me partnerin/en për t’u zgjuar dhe mos t’ju pushtojë rutina.

Ujori

Sot do të keni një dëshirë të madhe për të bërë një çmenduri të vogël me partnerin/en. Mos e ndaloni veten nëse kjo gjë ju bën të lumtur. Beqarët do realizojnë disa takime mbresëlënëse që do ju ndryshojnë jetën.

Peshqit

Neptuni do t’ju bëjë çdo ditë e më shumë aktiv. Kjo për ju do të thotë një zgjidhje e problemit për sa u përket marrëdhënieve në çift dhe efekteve tuaja në shoqërinë ku bëni pjesë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.