horoskopi

Horoskopi: 22 Nëntor, 2019

Dashi

Jupiteri do t’ju dhurojë sukses dhe qetësi në marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do e kalojnë kohën me miqtë. Gjendja financiare do vazhdojë të mbetet shqetësuese.

Demi

Udhëtimet, transferimet, programet, telefonatat nuk do të mungojnë sot për të dashuruarit. Beqarët më në fund shpirtin e tyre binjak. Në planin financiar gjendja nuk do jetë e qëndrueshme.

Binjakët

Do të drithëroheni nga një surprizë që do ju bëjë njeriu i zemrës. Beqarët nuk duhet të nxitohen. Buxheti do jetë delikat, prandaj kujdes me shpenzimet.

Gaforrja

Ditë ideale për të bërë gjëra të reja, përsa i përket marrëdhënies suaj në çift. Beqarët do e gjejnë dashurinë. Në planin financiar duhet të përfitoni nga kjo ditë.

Luani

Gjërat në çift nuk po ju shkojnë mirë: ndiheni të lodhur dhe e humbni shpesh toruan. Beqarët mund të lëndohen. Në planin financiar do hasni probleme.

Virgjëresha

Vishuni në mënyrë elegante, sidomos kur këtë gjë do e komplimentojë dhe partneri juaj. Beqarët duhet të mendojnë për gjithçka kur të hedhin hapat, ndryse do vuajnë pasojat. Financat nuk janë aspak të mira.

Peshorja

Do të kaloni keqkuptime të vogla në marrëdhënien tuaj në çift, duke ju hequr dëshirën për të dalë. Beqarët duhet të bëjnë kujdes, pasi gjendja pritet të ndërlikohet pak. Financat do jenë delikate dhe gjatë ditës së sotme.

Akrepi

Planetët sot mund të ndikojnë keq tek të dashuruarit. Beqarët do kalojnë çaste të këndshme pranë një personi që sapo e kanë njohur. Financat do jenë aq të kënaqshme sa për të kryer shpenzime.

Shigjetari

Më në fund një projekt i përbashkët me partnerin që e keni shumë përzemër do të realizohet. Beqarët do bëjnë gjithçka vetëm për të ndryshuar situatën. Në planin financiar mos shpenzoni.

Bricjapi

Lajme të mira për një çështje udhëtimi në çift. Shmangni thashethemet dhe gënjeshtrat dhe dedikojuni vetëm njeriut tuaj të zemrës. Beqarët më në fund do gjejnë një person të përshtatshëm me të cilin do nisin një lidhje serioze. Financat janë drejt përmirësimit.

Ujori

Një rast i mirë për të sqaruar përfundimisht pozicionin tuaj me partnerin. Beqarët duhet t’i marrin gjërat si t’ju vijnë, pa i kërkuar me ngulm ndryshimet. Financat do i mbani nën kontroll.

Peshqit

Sillni në mendje ëndrrat tuaja sot, sepse mund t’ju sugjerojnë mesazhe për marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do fillojnë një histori dashurie. Financat kanë për të qenë të kënaqshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.