Horoskopi

Horoskopi 19 Shkurt 2018

Horoskopi 19 Shkurt 2018

Dashi

Bashkëpunimi ne çift do jete akoma me i forte se me pare sot për ju qe jeni ne një lidhje. Do i harroni te gjitha problemet e se shkuarës dhe do mendoni vetëm për te ardhmen. Beqaret do bien ne dashuri me personin qe ka kohe qe i josh dhe do përjetojnë emocione te forta. Financat do vazhdojnë te mbeten delikate edhe sot. Mos shpenzoni kurrsesi shuma te konsiderueshme.

Demi

Dite e trazuar dhe e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni mjaft mire ne krahët e partnerit dhe do jeni gati te merrni vendime te rëndësishme. Beqaret do jene idealiste dhe nuk do e gjejnë dot personin e duhur. Ne planin financiar çdo gjë ka për t’iu ecur ashtu si keni dëshiruar. Do i shlyeni edhe borxhet qe keni pasur qysh herët.

Binjaket

Shtojini dozat e imagji9nates sot juve qe jeni ne një lidhje sepse kështu do ndiheni me mire. Rutina është arsyeja kryesore e shkatërrimit te një lidhjeje. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Me shpenzimet mundohuni te jeni sa me te arsyeshëm nëse nuk doni te keni vështirësi me vone. Çdo gjë e ka një limit.

Gaforrja

Do i mbroni gjate gjithë kohës sektorin e dashurisë gjate kësaj dite dhe nuk do keni as problemin me te vogël me personin ne krah. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Dielli dhe Venusi do ua ndriçoje mendimet dhe nuk do ju lënë te bëni gabime. Shume do ju kenë zili për gjendjen e stabilizuar.

Luani

Edhe pse jeni ne një lidhje nuk do ndiheni te plotësuar gjate kësaj dite. Partneri do jete plot angazhime dhe nuk do ketë kohe për ta kaluar me ju. Për beqaret do kenë ndryshime te mëdha. Dikush qe ju e keni pëlqyer qe ne vegjëli do ju propozoje sot. Gjendja e financave do vazhdoje mbetet e mire nëse vazhdoni te shpenzoni me kujdes me maturi.

Virgjeresha

Do kaloni momente shume te këndshme sot juve qe jeni ne një lidhje dhe ndonjëherë do ju duket sikur jeni ne ëndërr. Beqaret do jene impulsive dhe mund te bëjnë disa gabime te renda. Kujdes sepse po luajtët me zjarrin mund te digjeni keq. Ne planin financiar shume gjera do vazhdojnë te ecin ashtu si keni dashur. Gjendja do jete goxha e mire se kohe me pare.

Peshorja

Sot do filloni te bëni projekte afatgjata me partnerin tuaj dhe do ndiheni akoma me mire se kohet e fundit. Beqaret do jene gjithë kohës si te përhumbur dhe nuk do dine çfarë te bëjnë kur te marrin propozime. Mire është te tentojnë njëherë sepse përndryshe mund te mbeten gjithë kohës vetëm. Financat do jene te qëndrueshme ne çdo moment dhe mund te kryeni ndonjë shpenzim me tepër.

Akrepi

Do ketë shume ulje dhe ngritje sot ne jetën tuaj ne çift kështu qe duhet te jeni te përgatitur për çdo gjë. Ata qe kane pasur probleme qe me herët ka mundësi te arrijnë edhe deri ne ndarje. Beqaret mund te takojnë persona interesante ne një lokal ku do shkojnë me miqtë apo ne një restorant ne te cilin do shkojnë me koleget e punës. Për financat nuk do keni për çfarë te shqetësoheni.

Shigjetari

Do ketë stuhi te forta sot ne jetën tuaj ne çift dhe asgjë nuk ka për t’iu ecur ashtu si keni dëshiruar. Pa u menduar mire mund te prekni edhe disa tema delikate. Beqaret nuk duhet kurrsesi te nxitohen sepse po bene gabime do vuajnë mjaft me vone. Ne planin financiar shume gjera do ndryshojnë fale ndihmës se disa te afërmve apo te disa miqve.

Bricjapi

Asgjë e keqe nuk ka për te ndodhur sot ne jetën tuaj ne çift kështu qe duhet te tregoheni te matur dhe te kujdesshëm me çdo hap qe do hidhni. Beqaret do emocionohen pa fund nga një propozim qe do marrin dhe pa u menduar dy here do i pranojnë ato. Ky do jete një gabim i rende. Ne planin financiar fati do jete gjithë kohës ne anën tuaj. Do i kryeni pa frike disa shpenzime.

Ujori

Sot nuk do keni as tabu dhe as gjera te ndaluara ju te dashuruarit. Çdo gjë qe keni dashur do mund t’iu plotësohet dhe do ndiheni për mrekulli. Beqaret do kenë një dite disi te ndërlikuar prandaj mund te mos e kenë mendjen tek dashuria. Ne planin financiar duhet ta dyfishoni maturinë nëse doni te mos keni asnjë vështirësi. Nuk rekomandohet te merrni as borxhe.

Peshqit

Do keni dyshime te mëdha sot ju te dashuruarit dhe do mundoheni ne çdo moment ta kontrolloni atë. Dita nuk do jete aspak ashtu si e kishit ëndërruar. Beqaret do jene shume kërkues dhe nuk do ju pëlqejnë aq shume ftesat qe do iu bëhen. Financat do i menaxhoni me shume përkujdes dhe maturi. Do arrini te kryeni te gjitha shpenzimet me te nevojshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.