Horoskopi

Horoskopi 18 Shkurt 2018

Horoskopi 18 Shkurt 2018

DASHI 21/3 – 20/4

Do kaloni shume vështirësi sot juve qe jeni në një lidhje dhe hërë pas here do kërkoni ndihmë nga disa familjarë. Beqarët do jenë gati të pranojnë një ftesë që do ju bëhet dhe do fillojnë menjëherë një lidhje serioze. Do e ndryshojnë më në fund statusin. Financat do i menaxhoni me kujdes dhe maturi prandaj situata do mbetet e qëndrueshme. Vazhdoni me këtë sjellje.

DEMI 21/4 – 21/5

Do jeni shumë kureshtarë gjatë kësaj dite dhe do i kërkoni partnerit të provoni eksperienca të reja. Ai jo vetëm që do ua plotësojë dëshirat, por do ju bëjë të ndiheni si mbi re. Beqarët nuk duhet të nxitohen sepse do bëjnë gabime të pafalshme. Në planin financiar yjet do ndikojnë pozitivisht dhe do ju bëjnë t’i shihni gjërat me optimizëm. Do jeni më të qetë kur të shpenzoni
BINJAKËT 22/5 – 21/6

Dialogu do jetë shumë i fortë gjatë gjithë kësaj dite për juve që jeni në një lidhje dhe gjithçka ka për të ecur mirë me atë që keni në krah. Beqaret do bëjnë atë që do ju thotë zemra dhe do ndihen më në fund mirë. Do e kuptojnë më në fund se çfarë do të thotë të jesh çift. Financat nuk do jenë në gjendjen më të mirë të mundshme kështu që mirë është të mendoheni para se të shpenzoni.
GAFORRJA 22/6 – 22/7

Do merreni më tepër me jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite dhe do i zgjidhni shpejt edhe mosmarrëveshjet që ju kishin dalë. Beqaret do kenë një ditë më të veçantë se më parë dhe të mbushur plot me takime impresionuese. Shfrytëzojeni sa te mundeni! Edhe për të riorganizuar financat kjo do jetë një ditë e begatë. Do jeni me fat dhe gjendja do përmirësohet.
LUANI 23/7 – 21/8

Plutoni do jetë planeti që do ndikojë pozitivisht sot në jetën tuaj sentimentale. Kënaqësitë dhe emocionet do jenë të paimagjinueshme. Disa madje mund të ndihen gati edhe për të marrë vendime. Beqarët do vazhdojnë të mbeten vetëm edhe për disa kohë. Në planin material Merkuri do ju nxitë të tregoheni të arsyeshëm. Nuk do kryeni aspak shpenzime të pamenduara.
VIRGJE RESHΑ 22/8 – 23/9

Do ëndërroni më shumë nga sa duhet sot ju që jeni në një lidhje dhe realiteti do ju duket paksa i hidhur. Asgjë nuk do shkojë ashtu si keni dëshiruar. Beqaret më në fund do kenë dashuri me shikim të parë dhe do fillojnë një lidhje afatgjate. Në planin financiar do jeni kapricoze dhe te pamatur. Ka rrezik që gjendja të ketë tronditje serioze kësaj here.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Dielli do e ngrohë tej mase sot jetën tuaj në çift. Do jeni më të lirshëm për të folur edhe për disa tema delikate të cilat më parë as qe i keni prekur. Beqarët nuk duhet të ndërmarrin rreziqe vetëm për ta gjetur princin e kaltër. Më mirë t’i lënë gjërat të rrjedhin natyrshëm. Në planin financiar do i rregulloni gjërat më në fund dhe do ndiheni më të qetë se më parë.

AKREPI 24/10 – 22/11

Herë do gëzoheni e herë do dëshpëroheni sot juve qe jeni në një lidhje. Asgjë nuk ka për t’iu ecur ashtu si keni dashur. Shmangni sa të mundni marrjën e vendimeve. Beqarët do fillojnë me në fund një lidhje të qëndrueshme dhe afatgjate. Në planin financiar do jeni shumë të matur dhe nuk do kryeni shpenzime të pamenduara. Gjendja do jetë e kënaqshme.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Ditë e begatë dhe plot diell kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do keni një komunikim të ngrohtë dhe partnerin dhe gjithçka do ecë si e keni dëshiruar gjithmonë. Beqarët do jenë të paduruar dhe mund të hedhin hapa te gabuara gjate kësaj dite. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë mire është te mos nxitoheni kur te shpenzoni. Tregohuni te kujdesshëm.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Planetët do jene te pozicionuar mire sot ne jetën tuaj ne çift dhe do ju drejtojnë ne rrugën e duhur. Çdo gjë do jete me e bukur se kurrë me pare. Beqaret do ja kushtojnë gjithë ditën familjareve dhe nuk do mendojnë aspak te kërkojnë dashurinë. Me financat do keni probleme serioze nëse tregoheni impulsive dhe kryeni shpenzime te pamenduara.

UJORI 21/1 – 19/2

Dite e këndshme edhe pse jo me emocione shume te fuqishme kjo e sotmja për te dashuruarit. Merrini gjerat shtruar. Beqaret do jene me më shume fat se kurrë me pare. Jo vetëm qe do kenë takime mbresëlënëse, por mund te fillojnë edhe një lidhje te kënaqshme. Te ardhurat do përmirësohen akoma edhe me tepër fale një ndihme te konsiderueshme qe do merrni nga familjaret.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Rutina do e pushtoje sot jetën tuaj ne çift dhe here pas here do ndiheni keq pranë partnerit. Mundohuni sa te mundni ta ndryshoni situatën sepse ne te kundërt gjerat do përkeqësohen. Beqaret do qëndrojnë vetëm me miqtë dhe nuk do kenë fat ne dashuri. Financat do varen tërësisht nga mënyra sesi ju do i menaxhoni. Po shpenzuat kuturu do keni edhe probleme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.