Ballina / KOSOVA / Hilmi Haradinaj varroset sot në Gllogjan
hilmi haradinaj

Hilmi Haradinaj varroset sot në Gllogjan

Në kompleksin memorial “Dëshmorët e Kombit” në Gllogjan, sot nga ora 14:00 do të bëhet varrimi i Hilmi Haradinajt, babait të kryeministrit Ramush Haradinaj.

Babai i dëshmorëve Shkëlzen dhe Luan Haradinaj si dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj ka vdekur pas një sëmundjeje të rëndë të shtunën mbrëma, në moshën 74 vjeçare.

@Fluidi

Provo po ashtu

Kosova-ne-zi-flamuri-gjysme-shtize

Përballja e Kosovës me ‘të mëdhenjtë’

Ideja për ndryshimin e kufirit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, e proklamuar nga presidentët e dy …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.