Ballina / Fashion/Beauty / Hermes me kolekcion të ri për meshkuj

Hermes me kolekcion të ri për meshkuj

Adhuruesit e shumtë të modës sivjet i ka befasuar për të mirë shtëpia Hermes.

Ajo shpaloi koleksionin e ri të modës për meshkuj.

InfoGlobi ju sjell stilet dhe ngjyrat që do të dominojnë stinët vjeshtë e dimër të vitit 2015/2016.

Provo po ashtu

floket ne plazh

3 ide për të kapur flokët në plazh

Bisht, por jo vetëm, në plazh flokët mund të rregullohen me xhel ose gërsheta. Ekspertët …