Ballina / KOSOVA / “Herkulesi i Vushtrrisë” rrotullon një veturë
vetura_infoglobi

“Herkulesi i Vushtrrisë” rrotullon një veturë

I njohur si “Herkulesi i Vushtrrisë”, Bujar Muli, shumë shpesh e kishte sfiduar veten me gjëra të tilla që kanë të bëjnë me peshat.

Kësaj radhe, ai vendosi ta thyejë një rekord të ri, duke rrotulluar një veturë (pick-up).

Bujar Muli ka shpërndarë videon e tij në rrjetet sociale.

Falenderimi i takon Vetem Allahut Fuqi Plot qe ma mundesoj me rrotullu nje vetur ☝️☝️☝️☝️☝️☝️💪💪💪💪💪

Posted by Bujar Muli on Monday, November 20, 2017

Check Also

Federica Mogherini

Mogherini mbledh kryeministrat e Ballkanit Perëndimor në një tubim në Bruksel

Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian për politikë të jashtme dhe siguri, Federica Mogherini, i …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *