Ballina / BOTA / Gjevgjeli: Refugjatët vazhdojnë përleshjet me policinë

Gjevgjeli: Refugjatët vazhdojnë përleshjet me policinë

Një grup i refugjatëve pas kalimit të kufirit greko-maqedonas, thyen kordonin e policisë, e cila më vonë çoi në përleshjet mes vetë refugjatëve, transmeton TetovaSot.

Arsyeja e kësaj ende nuk është e njohur dhe është e paqartë nëse ndonjë nga emigrantët është plagosur nga përleshjet.

Provo po ashtu

Moore: Pa SHBA-në nuk ka marrëveshje Kosovë – Serbi

Profesori amerikan i historisë dhe sigurisë, Gregory Moore, ka thënë se pa Uashingtonin nuk mund …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.