Gashi dhe familja e tij rezultojnë pozitivë me COVID-19

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Arben Gashi, përmes një postimi në Facebook ka konfirmuar se ai dhe familja e tij kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.

“Me simptoma të lehta si kokëdhembje e temperaturë, dje shkova të testohem në repartin e Infektives. Unë dhe familja ime dje rezultuam pozitivë me COVID-19, dhe për pasojë, do të jemi në izolim shtëpiak dyjavor”, ka thënë Gashi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.