Ballina / Galeria (page 33)

Galeria

Tetë vjet shtet, festë e protestë (Foto – galeria)

Shtatëmbëdhjetë  Shkurti, datëlindja e tetë e Kosovës shtet filloi me shënimin e disa aktiviteteve ceremoniale nga ana e institucioneve shtetërore paraditen e së mërkurës, kurse pasdita kaloi me tubim protestues. Tetë vjetori i pavarësisë u shënua me aktivitete të ndryshme, duke filluar nga parakalimi i kuadrateve të FSK-së dhe njësive …

Lexo më shumë