Ballina / Fashion/Beauty / Fustanet e gjatë për këtë verë (foto)
fustanet a

Fustanet e gjatë për këtë verë (foto)

Në verë, sidomos në ato ditë kur ndihet më shumë i nxehti, komoditeti i fustaneve të gjata vërtetë nuk ka çmim: thjesht zgjidhni modele të freskëta dhe të lehta, i kombinoni ato me një palë sandale të sheshta dhe ja … uniforma perfekte e verës është gati.

Por, pse t’i veshësh ato vetëm me rroba dhe aksesorë të rastësishëm? Kjo veshje kaq femërore jep vetes një larmi të tillë kombinimesh, saqë do të ishte një turp që të mos përdoret siç duhet në çdo kohë të ditës!

E vërtetë, modele të caktuara, të bëra me pëlhura të çmuara, janë veçanërisht të rekomanduara vetëm në raste të veçanta, por duke u fokusuar në fustanet e gjata është e mundur t’i vishni në çdo rrethanë, të 7 ditët e javës.

Nga modelet si këmisha, për t’i veshur me një palë atlete dhe çantë praktike ditore, tek fustanet e gjatë të veshur me pantofla të sheshta ose me takë të lartë në varësi të rastit; pa harruar fustanet maxi në xhins ose lino, perfekte si në qytet dhe në plazh, të kombinuara me sandalet ‘espadrilles’.

Nëse jeni duke kërkuar ide për mënyrën më të mirë të kombinimit të fustaneve të gjata këtë sezon, këtu keni disa ide që mund t’iu frymëzojnë!

@Fluidi

Provo po ashtu

Sandalet me thurje

Sandalet me thurje, gjithnjë e më të kërkuara

Nuk dalin kurrë nga moda dhe janë çdo verë me stampime me lule, me vija …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.