fbpx

Foto/ Shokuese, do gatuante vezë por..

Një klient i shokuar gjeti një zog të ngordhur brenda vezës së pulës.

Ani Bhowmilk e kishte zier vezën, por u trondit nga ajo që pa.

Australiani i bleu vezët në një qendër tregtare në Sidnei.

Rrjeti i supermarketeve thonë se janë të shqetësuar nga incidenti dhe kanë nisur hetimet.

largea_zogu1455540891

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.