Formacionet: Juventus – Roma

Juventus dhe Roma do të takohen sonte në derbin e kësaj xhiroje në Serie A
Juventus do të luaj sonte në Olimpico kundër rivalit kryesor këtë edicion për titull, AS Romës.
Skuadra e Massimiliano Allegrit do të tentojë fitoren e radhës, për t’u shkëputur edhe më shumë në garën për titll.
Ndeshja ndërmjet këtyre dy skuadrave do të fillojë nga ora 20:45.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.