Ballina / Reçeta / Floil bën çudira në kuzhinë!
floil, fluid

Floil bën çudira në kuzhinë!

Thonë se dashuria më e sinqertë është dashuria ndaj ushqimit, e nëse këtë thënie e lexoni në barkun e thatë, do të besoni se me të vërtetë nuk ka dashuri tjetër pos asaj për ushqimin.

Dhe imagjinoni njëmend sikur jeni super të uritur dhe ndjeni aromën e specialitetit të preferuar duke sulmuar pa mëshirë stomakun tuaj të boshatisur.

Në këto momente është e paevitueshme urgjenca për të ngrënë atë picën e shtëpisë me sosin pikant ose patatet e fërguara në vajin e përsosur Floil.

Por nëse e gjeni veten duke fantazuar për këto ushqime, ndaloni menjëherë dhe mos e torturoni trurin!

Merrni një shishe Floil dhe futuni në aksion, sepse ky vaj magjik iu shndërron në kuzhinier profesional, ani pse kuzhina mund të jetë pika juaj e dobët.

Floil do ta mbushë pjatën tuaj me vitaminat K dhe E, dhoma juaj nuk të mbajë erë sikurse ndodh me vajrat e tjerë, kurse organizmi do t’iu forcohet edhe më shumë sepse Floil nuk ka kolesterol dhe është 100% i rafinuar.

Mos u shqetësoni nëse tjerët habiten me aftësitë tuaja të gatimit, thjeshtë ‘fajësoni’ Floil, sepse ai njëmend bën çudira në kuzhinë!

Artikull i sponsorizuar nga Fluidi

Provo po ashtu

sallatat

Si të përgatisni perimet pa iu humbur vlerat ushqyese

Nëse dëshironi që perimet gjatë zierjes mos të humbasin vlerat ushqyese apo ngjyrën ndiqni këshillat …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.