fbpx
fitore pacolli vetevendosje deputete

Fitore Pacolli: Hetim për “Madison Global Strategies LLC”; #Prokuroriapoflen

Deputetja nga radhët e Vetëvendosjes, Fitore Pacolli vazhdon ta kritikojë Ministren Dhurata Hoxha.

Postimi i plotë i Pacollit në Facebook:

Ju kujtohet kompania fantome AXOS?

E njëjtë duket të jetë edhe Madison Global Strategies LLC e cila ka emër të ngjashëm me kompanitë e njohura:

Madison Global Partners dhe
Global Strategies LLC.

Duhet hetim më i thellë. Në internet nuk ka asnjë informatë përveç se figuron si kompani e regjistruar. Nuk kemi informata se cfarë punë ka bërë para se të nënshkruaj kontratë me Ministrinë e Integrimit Evropian. As Ministrja në komisionin parlamentar nuk ofroj ndonjë.

Prokurori kur don me u zgju???

#Prokuroriapoflen

@infoglobi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.