Ballina / SPORT / Fillon Kosova-Malta, atmosferë fantastike në “Fadil Vokrri”
kosova-malta

Fillon Kosova-Malta, atmosferë fantastike në “Fadil Vokrri”

Ka filluar ndeshja në mes të Kosovës dhe Maltës.

Atmosfera është impozante në “Fadil Vokrri”, më tifozët që kanë zënë pothuajse çdo ulëse të stadiumit.

Kosova është në vendin e parë në Grupin 3 të Ligës D te Kombeve më katër pikë. Në rast fitore sot kundër Maltës do ta siguronte vendin e parë në grup.

Provo po ashtu

nora gjakova

Nora Gjakova siguron medaljen e artë në Grand Slamin Abu Dhabi

Xhudistia Nora Gjakova ia ka siguruar sot medaljen e artë Kosovës në Grand Slamin Abu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.