Ballina / Fashion/Beauty / Festivali i Filmit në Kanë pushtohet nga supermodelet
supermodelet ne kane

Festivali i Filmit në Kanë pushtohet nga supermodelet

Festivali i Filmit në Kanë është pushtuar nga supermodelet Alessandra Ambrosio, Heidi Klum, Elsa Hosk dhe Toni Garrn për amfAR Gala.

AmfAR Gala është një nga eventet më të preferuara ndërkombëtare ku mbidhet elita e Hollywood.

Alessandra i befasoi të gjithë me një fustan ngjyrë pink duke provuar pse është një nga modelet më të suksesshme në botë.

Ndërsa Heidi shkëlqeu me fustan të bardhë teksa në tapetin e kuq iu bashkua Toni dhe Elsa.

Provo po ashtu

BUZË TË THATA DHE TË ÇARA

Buzë të thata dhe të çara

Para se të shkoni për të fjetur, bëni mirë t`i hidhni një vështrim dhe gjendjes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.