Ferronikeli-Drenica, hapin javën e 16-të në Vala Superligën e Kosovës

Javën e 16-të në Vala Superligën e Kosovës do të hap ndeshja Feronikeli – Drenica, e cila zhvillohet të premten në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas. Ndërkohë, dy ndeshje do të zhvillohen të shtunën dhe tri të tjera të dielën.

Vala Superliga – Java e 16-të (e parafundit)

E premte, 25.11.2016, në orën 13.00
Feronikeli – Drenica
E shtunë, 26.11.2106, në orën 13.00
Gjilani – Prishtina
Hajvalia – Drita
E diel, 27.11.2016 në orën 13.00
Trepça-89 – Ferizaj
Liria – Llapi
Besa – Trepça

About InfoGlobi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.