Ballina / KURIOZITETE / Fenomen i rrallë, zhduket uji nga ishujtë Bahama (Video)
ishujt Bahamas

Fenomen i rrallë, zhduket uji nga ishujtë Bahama (Video)

Ky fenomen ndodhë rrallë. Shikoni si e “thithi” ujin e Oqeanit Atlantik uragani Irma. Këto pamje u regjistruan në ishujtë Bahama dhe janë bërë hit në internet.

Pamjet u regjistruan këtë fundjavë, më 9 Shtator./infoglobi

 

@Fluidi

Provo po ashtu

hartat misteret

Misteret që po tronditin botën, çfarë po ndodh

Njeriu si qenia më e përkryer ka zbuluar gjërat më të mëdha që sot ne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.