Ballina / Fashion/Beauty (page 33)

Fashion/Beauty

Vogue: Po rikthehet trendi i tutave

Nëse nuk keni parë një kostum tutash kadife që prej epokës kur Kim Kardashian dhe Paris Hilton i bënë ato të famshme në vitin 2000, atëherë përgatituni sepse ky trend po rikthehet. “Lëvizja shija-e-keqe-takohet-me-shijen-e-mirë ka përfshirë pasarelat,” shkruan “Vogue” për rikthimin e kostumit të famshëm, i cili mesa duket ka …

Lexo më shumë