Ballina / KRYESORE / Eurovision 2015: Elhaida Dani impresive edhe në finale

Eurovision 2015: Elhaida Dani impresive edhe në finale

Elhaida Dani ka dridhur skenën e Eurovisionit me këngën e saj të fuqishme “I’m Alive”.

Dani ishte e jashtëzakonshme me zërin e saj saqë edhe Eurovisioni e cilësoi atë si zë mahnitës dhe performancë mbresëlënëse.

Provo po ashtu

haradinaj e muzafer shala

Muzafer Shala emërohet ministër i Inovacionit

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, emëroi Muzafer Shalën në postin e ministrit të Inovacionit dhe …