Ballina / Galeria / Është hotel, por befasitë e njerëzve nuk kanë skaj

Është hotel, por befasitë e njerëzve nuk kanë skaj

Të gjithë investitorët hedhin miliona për të ofruar kushte komode e luksoze në hotelet e tyre dhe për të joshur klientën.

Gjithsesi, duket se gjetja më e bukur është në Islandë, në ‘5 milion Star Hotel’, që është ndoshta hoteli më i veçantë në botë.

Dhomat e këtij hoteli janë ndërtuar në natyrë dhe ofrojnë një relaksim të vërtetë për frekuentuesit.

Një natë në njërën nga dhomat e këtij hoteli kushton rreth 2000 euro, por kjo nuk i ka penguar aspak njerëzit t’i frekuentojnë.

Check Also

Ja qe sa vite ekzistojnë qentë

Një studim i ri tregon se miku më i mirë i njeriut ka ekzistuar për …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *