Ballina / SHOWBIZ / Emily, gati për sezonin e rrobave të plazhit

Emily, gati për sezonin e rrobave të plazhit

Një tjetër ditë, të tjera bikini. Ditën e premte, Emily Ratajkowski është shfaqur përsëri me një palë bikini, në emër të modës.

25-vjeçarja ka treguar barkun e saj të sheshtë dhe trupin e tonifikuar në një postim të bërë në rrjetin social “Instagram”.

Modelja kishte veshur një palë rroba plazhi ngjyrë blu dhe lejla, të cilat tregonin dekoltenë e saj. Aktorja ka treguar se është gati për sezonin e ri të rrobave të plazhit.

Check Also

rita ora prishtine

Rita Ora: E lumtur që ndodhem në Kosovë

Pak shqip e më shumë anglisht, ylli i muzikës botërore me prejardhje nga Kosova Rita …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *