Ballina / SHOWBIZ / Emily, gati për sezonin e rrobave të plazhit

Emily, gati për sezonin e rrobave të plazhit

Një tjetër ditë, të tjera bikini. Ditën e premte, Emily Ratajkowski është shfaqur përsëri me një palë bikini, në emër të modës.

25-vjeçarja ka treguar barkun e saj të sheshtë dhe trupin e tonifikuar në një postim të bërë në rrjetin social “Instagram”.

Modelja kishte veshur një palë rroba plazhi ngjyrë blu dhe lejla, të cilat tregonin dekoltenë e saj. Aktorja ka treguar se është gati për sezonin e ri të rrobave të plazhit.

Check Also

Dua Lipa, EMA, MTV

Dua Lipa shpallet Këngëtarja më mirë e re në MTV EMA

Dua Lipa është shpallur ‘Këngëtarja më mirë e re’ në eventin prestigjioz të MTV European …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *