fbpx

E kafshoi pasagjeri, 24-vjeçari vdes në avion

Një burrë humbi jetën gjatë një fluturimi me avion. Ai u kafshua nga një pasagjer tjetër. Ngjarja ka ndodhur gjatë një fluturimi ajror nga Lisbona në Dublin.

Sipas medieve ndërkombëtare, një 24-vjeçar u nervozua gjatë udhëtimit me “Aer Lingus” dhe në rrethana ende të paqarta iu lëshua një pasagjeri tjetër, duke e kafshuar.

Hetimet thonë se pasagjeri vdiq në bord, ndërkohë që më herët kaloi në koma. Me urgjence të gjithë 170 pasagjerët dhe ekuipazhi zbritën nga aeroplani dhe vijuan rrugën me autobus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.