grambling-state-university_1508937161-9265364

Dy të vrarë nga një sulm në SHBA

Dy persona janë vrarë me armë zjarri në kampusin e Universitetit Shtetëror të Louisianas, njofton Policia.

Raportohet se sulmuesi ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Policia thotë se një student dhe shoku i tij u vranë pas një përleshjeje në dhomën e konviktit.

Ata janë identifikuar si Earl Andrews, student, dhe Monquiarious Caldwell, të dy të moshës 23-vjeçare, nga Farmervillle.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.