Ballina / SHOWBIZ / Dua Lipa vjen me foto nga vaska
Dua Lipa

Dua Lipa vjen me foto nga vaska

Këngëtarja e cila çdo ditë e më shumë po bënë famë botërore, Dua Lipa po zhvillon një sërë koncertesh nëpër Evropë së fundmi.

Dua e njohur për stilin e saj të veçantë, befason fansat e saj me publikimet në rrjetet sociale që nuk janë të rralla.

Ajo ka publikuar në Instagram një fotografi ku shihet e shtrirë në vaskë ndërkohë që ka të mbathura një palë çizme me take të lartë dhe shumë të çuditshme.

Provo po ashtu

gili këngëtare e famshme në Kosovë

Këngëtarja Gili sjell Super Hit !

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Gili pas suksesit që arriti me baladën “Fustani” tani …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.