dua_lipa

Dua Lipa shumë e lumtur në krahun e Paul Klein

Dua Lipa është një nga këngëtaret më hit të momentit në botë.

Jo vetëm për muzikë, Dua bëhet pjese e revistave të famshme edhe për shkak të lidhjeve të saj,  mirëpo kur dihet se ajo është shumë e zënë me turne të ndryshme, kjo e bën bukuroshen që të jetë larg njerëzve të zemrës.

Por, duket se Dua përkundër këtyre vështirësive, është mjaft e lumtur me të dashurin e saj Paul Klein, i cili e ka befasuar këngëtaren me një shishe shampanje dhe me një buqetë trëndafilash.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Dua, e cila në Instagram ka shkruar ‘Ohhh Zot @pauljasonklein ti je i perfekt! Zemra ime është gati të eksplodojë! Faleminderit”

Dua lipa, lulet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.