duaaaa

Dua Lipa shqipëtarja e parë që arriti 500 milionë shikime

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa po shënon arritjet më të mëdha në karrierën e saj.

Pas disa projekteve që këngëtarja ka realizuar dhe që padyshim i kanë hapur rrugët këngëtares drejt sukseseve ajo solli edhe një super-hit.

Është kënga “New Rules”, ky projekt po i tejkalon parashikimet e këngëtares dhe së fundi ajo njoftoi për një arritje tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.