Ballina / SHOWBIZ / Dua Lipa nënshkruan me Partizai Pepe (foto)

Dua Lipa nënshkruan me Partizai Pepe (foto)

Sukseset e artisteve shqiptare që kanë arritur famë botërore, nuk kanë të ndalur.

Njëra prej tyre është Dua Lipa, e cila pas suksesit që po shënon me këngën e fundit, ka arritur edhe një tjetër sukses.

Ajo është bërë imazh i brendit të njohur të modës ‘Partizai Pepe’ dhe për ndjekësit solli imazhet e para.

Në një fotografi, të cilën Dua e publikoi në profilin e saj në Instagram, ajo zbuloi se është bërë brend i një marke të njohur të modës, që shënon një sukses në karrierën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.