Ballina / SHOWBIZ / Dua Lipa arrin në Prishtinë

Dua Lipa arrin në Prishtinë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka arritur në Prishtinë.

Ajo ateroi gjatë pasdites së të mërkurës në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë, shoqëruar nga stafi i saj.

E pyetur se si ka shkuar udhëtimi, Dua përgjigjet duke thënë “Shumë mirë”.

Ajo do të performojë për fansat shqiptarë këtë të premte në festivalin “Sunny Hill”, i cili mbahet në parkun Gërmia.

@Fluidi

Provo po ashtu

era istrefi kampionati

“Live it up” – kënga për finalen e Kupës së Botës 2018

Pas Shakirës dhe Jennifer Lopez, Era Istrefi do të interpretojë së bashku me dy muzikantë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.