Ballina / RAJONI / Dhurata e Ramës për Papën!

Dhurata e Ramës për Papën!

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e tregon dhuratën të cilën do t’a jap Papa Franceskut nesër gjatë vizitës në Shqipëri.

Në facebook Rama shkruan:

“Një kupë prej dheu prej tokës së shqiptarëve. Ekskluzivisht për ju disa pamje të dhuratës që Papa Françesku do të marrë me vete nesër në Selinë e Shenjtë nga kryeministri i Republikës së Shqipërisë” .

/infoglobi/

@Fluidi

Provo po ashtu

beogradasit ndihmojne furrtarin shqiptar

Qytetarët beogradas i dalin në ndihmë furrtarit shqiptar

Para një jave në këtë vend, grupet ekstremiste kanë protestuar, me simbole dhe këngë nacionaliste, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.