Ballina / KOSOVA / Detaje mbi ceremoninë e varrimit të babait të Ramush Haradinajt
haradinaj babai i kryeministrit

Detaje mbi ceremoninë e varrimit të babait të Ramush Haradinajt

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj ka njoftuar miqtë dhe të afërmit se varrimi i babait të tij, të ndjerit Hilmi Haradinaj do të bëhet të hënën.

Ai do përcillet në banesën e fundit në varrezat e fshatit Gllogjan në ora 14.00

Për më shumë ja njoftimi i plotë:

‘’Të dashur miq,
Ju njoftoj se sonte, pas një sëmundjeje të rëndë, ka ndërruar jetë babai ynë, Hilmi Haradinaj.

Varrimi i të ndjerit bëhet të hënën, më 18 Qërshor ora 14, në Gllogjan.

Të ndjerit Dritë i pastē shpirti!RH’’

@Fluidi

Provo po ashtu

vrasje

Vrasje në Ferizaj

Sot rreth orës 12:30 në Ferizaj ka ndodhur një vrasje, ku ka humbur jetën një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.