fbpx
Las Vegas

Dan Bilzerian: Një vajzë sapo u qëllua me plumb në kokë

Eksperti i Pokerit, Dan Bilzerian ishte dëshmitarë i sulmit të tmerrshëm të armatosur në Las Vegas.

38-vjeçari ka shpërndarë në Snapchat një video, ku shihet duke vrapuar për ta shpëtuar kokën nga plumbat.

Dhe derisa vrapon dhe mundohet të gjej një vend për tu strehuar, ai dëgjohet duke thënë “Një vajzë sapo u qëllua me plumb në kokë”.

Deri më tani raportohet për dy të vdekur dhe 24 të plagosur, ndërkaq e spitalit, Danita Cohen ka bërë të ditur se në spital janë pranuar mbi 70 persona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.