Ballina / KOSOVA / Daka mediave: Ejani dhe ndjekni numërimin LIVE
Valdete Daka

Daka mediave: Ejani dhe ndjekni numërimin LIVE

Drejtues të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, kanë ftuar të gjitha mediat në vend që të ndjekin LIVE numrin e votave me kusht për disa komuna.

“I ftoj të gjitha mediat kur të bëhet numërimi me kusht i këtyre komunave ku rezultatet janë të ngushta të jenë prezent me qëllim që të jenë sa më transparent dhe i hapur ky numërim”, ka thënë Valdete Daka, kryetare e KQZ-së.

Këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, i cili ka thënë se në momentin që do të nis numërimi i votave me kusht do të ftohen mediat, me qëllim që gjithçka të jetë transparente.

Ndryshe, komunat në të cilat janë në garë të ngushtë janë Prishtina, Prizreni, Istogu si dhe Dragashi.

@Fluidi

Provo po ashtu

WizzAir

Këto janë linjat për të cilat “WizzAir” ndërpreu shitjen e biletave nga Shkupi

Kompania ajrore me buxhet të ulët “WizzAir” nga tetori më nuk do të shesë bileta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.