Cristiano, xhiro i maskuar me të dashurën e re

Cristiano Ronaldo është fotografuar i maskuar në shoqërinë e të dashurës së tij të re, Georgina Rodriguez, duke bërë xhiro në rrugët e Parisit.

Sulmuesi i Realit të Madridit, favoriti kryesor për fitimin e Topit të Artë këtë vit, u mundua t’u fshihte mes turistëve në Disneyland, por nuk u shpëtoi dot paparacëve.

Ronaldo mezi njihej me një pallto të madhe, me kapuç vënë dhe me parruke. Gjithashtu, ai kishte vënë edhe një palë syze të mëdha dielli.

Edhe kur hoqi kapuçin, ai u pa me një kapele në kokë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.