Ballina / Fashion/Beauty / Çka do të jetë IN në vjeshtën e ardhshme
nyfw

Çka do të jetë IN në vjeshtën e ardhshme

Java e modës në Nju Jork mbaroi por tërmeti mediatik që shkaktoi do të mbahjet mend.

Lajmi kryesor ishte Carolina Herrera e cila bëri të ditur se do të braktisë drejtimin e brandit pas 40 vitesh aktivitete, për ti lënë trashëgiminë 31-vjeçarit Wes Gordon.

Por nga pasarelat na vinë dhe tendencat e vjeshtë së ardhshme. Palltot aktualisht moda i kërkon ekstralarge (shumë të mëdhaja). Dhe në këtë linjë vjen dhe sezoni ardhshëm.

Ndërsa kostumet vijnë në mënyra të ndryshme, dhe duket se do të jenë mjaft në tendencë vjeshtën e 2018.

Jumpsuit vazhdojnë të kenë përdorim të gjerë, dhe këtë sezon tendencat janë mjaft tërheqëse.

jumpsuit

@Fluidi

Provo po ashtu

BUZË TË THATA DHE TË ÇARA

Buzë të thata dhe të çara

Para se të shkoni për të fjetur, bëni mirë t`i hidhni një vështrim dhe gjendjes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.