Ballina / KURIOZITETE / Çka është kjo në qiellin e Anglisë

Çka është kjo në qiellin e Anglisë

Ekspertët e motit kanë mbetur të habitur nga një ‘unazë e zezë’ e cila u shfaq në qiell, duke nxjerrë teori se ajo mund të jetë një ‘port alien’.

Gjëja e çuditshme në formë unaze të zezë u filmua nga një kalimtar në autostradën M62 afër Birkenshaw.

Është e njëjta formë e filmuar mbi Disneyland në Kaliforni, vitin e kaluar, transmeton Gazeta Express.

Kimberley Robinson ishte në veturë me të dashurin e saj, kur shikoi në qiell dhe e pa unazën e çuditshme.

22 vjeçarja nxori celularin dhe e fotografoi atë. Rrethi i ngjan një unaze të madhe tymi, por Shërbimi për Zjarre në Yorkshire thonë se nuk ka pasur raportime për zjarr në kohën kur është parë kjo unazë.

Ekspertët e motit thanë se kjo unazë nuk kishte lidhje me motin.

@Fluidi

Provo po ashtu

hartat misteret

Misteret që po tronditin botën, çfarë po ndodh

Njeriu si qenia më e përkryer ka zbuluar gjërat më të mëdha që sot ne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.