Ballina / Fashion/Beauty / Çizmet në trend për këtë vjeshtë
Çizmet

Çizmet në trend për këtë vjeshtë

Çizmet . Trendi i këpucëve për vjeshtë, i tëri ka të bëj me qejf.

Nuk është koha që të visheni në të sigurt, apo të mos eksperimentoni shumë.

Edhe në qoftë se preferoni këpucë e çizme të zeza, mundohuni që ato të kenë detaje si lule apo ndonjë rruaze të vendosur në to.

Gjithashtu trendet janë me take më të trasha dhe të ulëta.

Hidhni një sy modeleve që kemi përzgjedhur më poshtë.


 

@Fluidi

Provo po ashtu

BUZË TË THATA DHE TË ÇARA

Buzë të thata dhe të çara

Para se të shkoni për të fjetur, bëni mirë t`i hidhni një vështrim dhe gjendjes …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.