Ballina / Fashion/Beauty / Çizmet në trend për këtë vjeshtë

Çizmet në trend për këtë vjeshtë

Trendi i këpucëve për vjeshtë, i tëri ka të bëj me qejf.

Nuk është koha që të visheni në të sigurt, apo të mos eksperimentoni shumë.

Edhe në qoftë se preferoni këpucë e çizme të zeza, mundohuni që ato të kenë detaje si lule apo ndonjë rruaze të vendosur në to.

Gjithashtu trendet janë me take më të trasha dhe të ulëta.

Hidhni një sy modeleve që kemi përzgjedhur më poshtë.

 

Check Also

llajneri_infoglobi

Shikoni disa nga gabimet që shpesh i bëjmë kur e vendosim Eyeliner (FOTO)

Eyeliner me krahë të përkryer është një art që kërkon përpjekje dhe përqendrim. BrightSide ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *