fbpx
Milaim Zeka

Cilat janë politikanet e preferuara të Milaim Zekës

Ish-deputeti dhe gazetari Milaim Zeka merr vëmendje gjithmonë me deklaratat e tij. Njësoj ka ndodhur edhe mbrëmë ku ishte i ftuar në emision bashkë me gruan e tij, Edlira Qefalia.

Zeka ka habitur me përgjigjen e tij kur u pyet nga bashkëshortja e tij se cila është politikania më e parezitueshme për të, shkruajnë mediat vendore.

Cila grua në politikë është jo vetëm e zonja por ka edhe dukjen që është e pamundur t’i rezistosh”, ishte pyetja që iu bë atij.

“Me Duda Baljen nuk e ndërroj asnjë. Edhe Atifete Jahjagën”, ka thënë Zeka.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.