Ballina / Galeria / Çiftet që shkëlqyen në tapetin e kuq të Oscars 2016 (Foto)

Çiftet që shkëlqyen në tapetin e kuq të Oscars 2016 (Foto)

InfoGlobi ju sjell 17 foto të çifteve që morën gjithë vëmendjen e publikut gjatë parakalimit në tapetin e kuq, mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Oscars 2016.

 1. LEONARDO DICAPRIO DHE KATE WINSLETattends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California.
 2. CHRISSY TEIGEN DHE JOHN LEGEND

  HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 28: Model/TV personality Chrissy Teigen (L) and musician John Legend attend the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California. (Photo by Jeff Kravitz/FilmMagic)

 3. LADY GAGA DHE TAYLOR KINNEY

  HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 28: Recording artist Lady Gaga (R) kisses actor Taylor Kinney at the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

 4. EDDIE DHE HANNAH REDMAYNE

  HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 28: Hannah Redmayne (L) and actor Eddie Redmayne attend the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California. (Photo by Todd Williamson/Getty Images)

 5. OLIVIA WILDE DHE JASON SUDEIKIS

  Olivia Wilde (L) and Jason Sudeikis arrive on the red carpet for the 88th Oscars on February 28, 2016 in Hollywood, California. AFP PHOTO / VALERIE MACON / AFP / VALERIE MACON (Photo credit should read VALERIE MACON/AFP/Getty Images)

 6. AARON RODGERS DHE OLIVIA MUNN

  attends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California.

 7. MATT DHE LUCIANA DAMON

  attends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California.

 8. CATE BLANCHETT DHE ROONEY MARA

  attends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California.

 9. JIMMY NAPES DHE SAM SMITH

  HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 28: Songwriter Jimmy Napes (L) and singer Sam Smith attend the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California. (Photo by Todd Williamson/Getty Images)

 10. PHARRELL WILLIAMS DHE HELEN LASICHANH

  Singer Pharrell Williams and Helen Lasichanh arrive on the red carpet for the 88th Oscars on February 28, 2016 in Hollywood, California. AFP PHOTO / VALERIE MACON / AFP / VALERIE MACON (Photo credit should read VALERIE MACON/AFP/Getty Images)

 11. TOM HARDY DHE CHARLOTTE RILEY

  attends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California.

 12. CHRISTIAN BALE DHE SIBI BLAZIC

  attends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California.

 13. MARK RUFFALO DHE SUNRISE COIGNEY

  HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 28: Actress Sunrise Coigney (L) and actor Mark Ruffalo attend the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California. (Photo by Jeff Vespa/WireImage)

 14. SARAH SILVERMAN DHE MICHAEL SHEEN

  attends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California.

 15. SYLVESTER STALLONE DHE LUCIANA BARROSO

  Actor Sylvester Stallone and Luciana Barroso arrives on the red carpet for the 88th Oscars on February 28, 2016 in Hollywood, California. AFP PHOTO / VALERIE MACON / AFP / VALERIE MACON (Photo credit should read VALERIE MACON/AFP/Getty Images)

 16. DAVE GROHL DHE JORDYN BLUM

  attends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California.

 17. NAOMI WATTS DHE LIEV SCHREIBER

  attends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California.

Provo po ashtu

dafina dhe tayna

Tayna dhe Dafina Zeqiri vijnë me “Bye Bye”

Tayna ka bashkuar forcat me Dafina Zeqirin për të sjellë hitin më të ri të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.