Ballina / BOTA / Buxheti i mbrojtjes të vendeve anëtare të Natos – TABELA
nato seanca e vjeter

Buxheti i mbrojtjes të vendeve anëtare të Natos – TABELA

Më poshtë gjeni në formë tabelare cili shtet sa e financoi NATO-në.

nato buxheti

 

nato buxheti

@Fluidi

Provo po ashtu

Serwer thotë se SHBA nuk e ka ndryshuar qëndrimin ndaj Kosovës

Serwer mirëpret Platformën e Kosovës për Dialog

Analisti i njohur dhe ish-diplomati amerikan, Daniel Serwer e ka vlerësuar me tone pozitive platformën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.