Ballina / KRYESORE / Bie Real Madridi, Juventusi marshon drejt Berlinit

Bie Real Madridi, Juventusi marshon drejt Berlinit

Me rezultatin 1:1 Juventusi i siguroi vetës finalen dhe e mënjanoi Real Madridin në lojën që u zhvillua në Santiago Bernabeu.

Më 6 qershor luhet loja finale e Kampionatit. Në Berlin do të përballaen Barcelona – Juventusi.

Provo po ashtu

Për një deakadë u vodhën 4 miliardë të dhëna

Dekada e kaluar ka parë një ‘shpërthim’ në numrin e njerëzve që u besojnë kompanive …