lajmi, infoglobi

Besim Demi është zëvendësministri i radhës

Besim Demi është emëruar në postin e zëvendësministrit në ministrinë e Mjedisit Planifikimit Hapësinor (MMPH) nga Kryeministri i Kosovës,  Ramush Haradinaj.

Lajmin e ka bërë të ditur Demi me anë të një postimi në facebook.

“Nga sot mu dha besimi nga Kryeministri Haradinaj për pozitën zëvendësministër ne Ministrinë e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor”, ka shkruar ai në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.