fbpx

Barcelona transferon mesfushorin që ka mahnitur botën

Barcelona ka vendosur ta transferojë talentin e madh të Celticut, Karamoko Dembele.

Karaomoko Dembele do të jetë përforcimi i Barcelonës për të ardhmen.

Talenti 13-vjeç i Celticut është objektiv i gjigantit katalan.

E përditshmja sportive katalane “Sport” ka bërë të ditur se kampioni i La Ligës ka vendosur të transferojë mesfushorin që ka mahnitur botën me talentin e tij, përcjell “Lajmi.net”.

Dembele konsiderohet si futbollist me të ardhme të ndritur.

Dhe, Barcelona dëshiron ta ketë në “Camp Nou”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.