Ballina / TEKNOLOGJI / KriptoZona / Banka gjermane ofron llogari të dedikuara për kriptovaluta
solaris_bank

Banka gjermane ofron llogari të dedikuara për kriptovaluta

Banka gjermane Solarisbank lansoi një shërbim të ri bankar i cili ka në fokus klientët e kriptovalutave dhe të teknologjisë Blockchain.

I quajtur Blockchain Factory, është një shërbim menaxhimi financiare për ato kompani operacionet e të cilave lidhen me kriptovalutat ose teknologjinë Blockchain.
Një prej shërbimeve që ofron “Blockchain Factory” janë llogaritë e dedikuara kompanive që ofrojnë teknologjinë Blockchain.

@Fluidi

Provo po ashtu

Albvision

ALBVISION do të financojë projektet blockchain në trevat shqiptare

ALBVISION, kompania e parë shqiptare e njohur për tregun shqiptar dhe kosovar në lidhje me …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.