Balotelli rikthehet në Premierligë (Foto)

Mario Balotelli, sulmuesi i Nices, mund të rikthehet në Premierligë

Sulmuesi kontrovers, Mario Balotelli ka kthyer formën që prej transferimit nga Liverpool në Nice. Ai ka shënuar 8 gola në nëntë paraqitje për klubin francez.

Sipas Daily Mail, ish sulmuesi i Manchester Cityt gjatë verës së ardhshme mund të transferohet sërish në Premierligë.

Thuhet se interesim për ta transferuar ish sulmuesin e Milanit dhe Juventusi ka shfaqur Evertoni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.