Ballina / Kulturë / BAFTA: Three Billboards Outside Ebbing, Missouri –filmi më i mirë
bafta

BAFTA: Three Billboards Outside Ebbing, Missouri –filmi më i mirë

British Academy Film Awards ka shpallur ”Three Billboards Outside Ebbing, Missouri” si filmin më të mirë të vitit.

”Three Billboards Outside Ebbing, Missouri” është një film dramë i shkruar e prodhuar nga Martin McDonagh.

Në këtë film personazhe me rolin kryesor kanë Frances McDormand, Woody Harrelson dhe Sam Rockwell.

Provo po ashtu

lana del ray, worner brothers, Visual Media, youtube, Lizzy Grant

Vuante nga një gjendje mjekësore e padiagnostifikuar

Lana del Rey, dikur rikuperohej nga varësia e alkoolit, tash një super artiste Lana Del …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.