Ballina / Info Globi

Info Globi

Harrojeni aneminë me këtë lëng të shijshëm

lëngu kundër anemisë

Nëse keni probleme me mungesën e hekurit dhe rrjedhimisht aneminë, nuk duhet të kërkoni për medikamente të llojllojshme sepse ekziston një recetë natyrale për këtë. Përbërësit: 1 trangull i vogël 2 kivi Gjysmë filxhani ujë Gjysmë filxhani rrush (çfarëdo ngjyre) Gjysmë filxhani spinaq i freskët Përgatitja: Përzieni të gjithë përbërësit …

Lexo më shumë